Гід з використання аудіо в комунікації бренду [Інфографіка]
Бренди й інші виробники контенту все частіше використовують музику і звукові ефекти у своїх проєктах, оскільки аудіо стає важливою складовою позитивного досвіду користування. За статистикою, люди розпізнають звуки й реагують на них у 10–100 разів швидше, ніж на зорові образи. Використання аудіо в комунікації бренду – надійний спосіб налагодити відносини з клієнтами завдяки встановленню емоційного зв’язку з ними.
Це далеко не все, що ми можемо розповісти про аудіо і його вплив на поведінку споживачів. Прочитайте нашу статтю, щоб дізнатися більше причин і способів використання музики й звукових ефектів у комунікації бренду.
Відкрийте для себе музичні треки й звукові ефекти на Depositphotos
Depositphotos постійно створює нові інструменти й можливості, щоб допомогти своїм клієнтам втілити будь-які проєкти. У листопаді в нашій бібліотеці з’явився новий розділ з музичними треками й звуковими ефектами. Тут ви знайдете великий вибір роялті-фрі аудіофайлів, які можна використовувати для онлайн- і офлайн-проєктів.
Є два способи знайти музику на сайті Depositphotos:
1. Натисніть кнопку “Музика” у верхньому лівому меню на головній сторінці й відкрийте для себе все розмаїття музичних треків нашої бібліотеки.
2. Введіть ключове слово у поле пошуку, клацніть “Музика” у розкривному меню й виберіть аудіофайли, які ідеально доповнять ваші тематичні проєкти.
Відкривши розділ з музикою, ви можете шукати аудіофайли й звукові ефекти за:
- жанрами (поп, рок, танцювальний та інші);
- категоріями (емоції, їжа та напої, природа, інтерфейс та інші);
- ключовими словами: просто введіть у поле пошуку одне або декілька ключових слів;
- настроєм (спокійний, натхненний, сердитий, романтичний, сумний, епічний та інші);
- тривалістю треку;
- автором.
Завдяки великому вибору фільтрів пошуку ви швидко знайдете ідеальні аудіофайли для атмосферних проєктів і кампаній, які допоможуть завоювати увагу аудиторії.
Навіщо використовувати аудіо в маркетинговій стратегії
1. Щоб підкреслити індивідуальність бренду
Те, що tone of voice є невіддільною складовою комунікації бренду, – загальновідомий факт. Але тільки тексту й зображень у спілкуванні з аудиторією сьогодні вже недостатньо. Аудіо відіграє ключову роль у формуванні індивідуальності вашого бренду, оскільки впливає на почуття і настрій клієнтів.
Темп, лад і жанр музики допомагають створити асоціації з брендом і діють на емоційне сприйняття. Це стосується не лише аудіо в рекламі, але й звукових ефектів в інтерфейсах. Наприклад, звук повідомлення у Skype або надсилання листа в Gmail неможливо сплутати з іншими. Почувши їх, ви одразу розумієте, який це бренд і які відчуття він у вас викликає.
Хоча ці деталі можуть здаватися далеко не найважливішими з точки зору маркетингової стратегії, вони мають велике значення, коли мова йде про індивідуальність вашого бренду і конкурентоспроможність на перенасиченому ринку.
2. Щоб підвищити лояльність до бренду
Ще одна причина включити аудіо у маркетингову стратегію – можливість перетворити нових і наявних клієнтів у постійних. Ви можете досягти в цьому успіху, навіть якщо маєте небагато часу й ресурсів. Просто знайдіть у бібліотеці Depositphotos атмосферні треки й звукові ефекти, які ідеально підійдуть для ваших нових проєктів. Вибравши музику певного жанру або настрою, ви дасте зрозуміти, що добре знаєте своїх клієнтів і у вас схожі смаки, уподобання й цінності. Іншими словами, ви продемонструєте, що на одній хвилі зі своєю аудиторією.
Використання динамічної музичної заставки в рекламі, фонової музики на лендингу або звукового ефекту в новій версії застосунку – швидке й ефективне рішення, завдяки якому ваші тематичні проєкти будуть привертати увагу й запам’ятовуватися.
3. Щоб оцінити ефективність голосової комерції
Споживачі прагнуть до більш персоналізованої й розважальної комунікації, як взаємодія з чат-ботами й прослуховування подкастів. Це дозволяє їм у лічені хвилини задовольнити свої запити, не витрачаючи час на перегляд сайтів або стрічок соцмереж.
Цей тренд виник завдяки стрімкому розвитку голосової комерції, яка через кілька років (за прогнозами) досягне $80 млрд на рік. Для багатьох розумні колонки вже стали предметом домашнього побуту, завдяки чому люди рідше беруть гаджети до рук і частіше покладаються на звукову взаємодію.
Брендам, які прагнуть бути в курсі останніх трендів, варто звернути увагу на нові звички споживачів. Використання музики у проєктах дозволить вам експериментувати з форматами контенту й приваблювати ширшу аудиторію.
Гід з використання аудіо в комунікації бренду [Інфографіка]
Резюме
У найближчі роки ринок заповнять бренди, які зроблять аудіо елементом комунікації, а також стануть використовувати музику й звукові ефекти у повсякденній маркетинговій активності. Будьте серед перших, хто наповнить свої проєкти атмосферними треками й звуками. Тим паче, що ви завжди можете знайти їх на Depositphotos.