Slide thumbnailОтримайте індивідуальне рішення для вашого бізнесу
Напишіть нам
Slide thumbnailІндивідуальне рішення для вашого бізнесу
Напишіть нам
Марія Ложко
Марія Ложко

21\04\223 хв

Атмосферна колекція розмитих фотографій

Розмиті фотографії вже давно не є свідченням відсутності досвіду у автора. З того часу, як з’явився режим автофокусу і стабілізація зображення, різкість кадру стала чимось абсолютно звичайним, адже хто завгодно може отримати такий результат. Водночас навмисний ефект розмиття дозволяє говорити про креативність і сміливість автора.

Такі відомі фотографи, як Вільям Кляйн, Дайдо Моріяма та Рольф Сакс, використовували розмиття як художній засіб. Цей підхід дозволяє зробити кадр динамічним, привернути увагу до головного об’єкта (завдяки розмиттю фону чи переднього плану) або створити ефект “спонтанного” знімка.

Наприклад, тут ви можете ледь не відчути швидкість коней

Фото чорно-білі коні

А цей кадр сповнений атмосфери подорожей

Фото компанія друзів Нью-Йорк

Якщо ви все ще сумніваєтеся щодо використання розмитих фотографій у своїх маркетингових кампаніях або загалом не впевнені у цьому підході, пропонуємо переглянути нашу атмосферну колекцію розмитих зображень і дізнатися цікаві факти про них.

Подивитися колекцію

*Клацнувши на зображення, ви перейдете на сайт Depositphotos, де зможете його придбати

 

Де варто використовувати розмиті фотографії

Розмиті фотографії бувають різними, і саме їхній вид визначає сферу використання. Наприклад, абстрактні зображення стануть чудовим фоном для сайту або плаката.

Фотографії, на яких одні об’єкти знаходяться у фокусі, а інші розмиті, підійдуть для реклами у соцмережах або публікацій бренду в інтернеті. На “розмитих” частинах можна розмістити текст чи кнопку.

Не забувайте про естетичну складову! Розмиті художні фотографії привертають увагу, адже відрізняються від більшості онлайн- та офлайн-контенту. Тому зображення, створені на основі розмитих світлин, з більшою ймовірністю приваблять аудиторію і запам’ятаються їй.

Подивіться наше відео про трендові весняні кольори, щоб переконатися в цьому.

Зауважте, що більшість світлин, які ми взяли за приклади, мають розмитий фон або передній план

 

5 видів розмитих зображень (за техніками)

1. Повільна витримка + об’єкти у русі

Цей підхід дозволяє відчути атмосферу місця, в якому проходить зйомка. Тоді як хвилі розбиваються об берег, узбережжя, міста та інші речі залишаються незмінними.

Фото жінка тримає чашку

Фото Собор святого Павла Лондон

Фото океанське узбережжя Шрі-Ланка

 

2. Повільна витримка + камера у русі

Ця художня техніка дозволяє по-новому поглянути на навколишній світ. Найчастіше фотографи використовують її, щоб створити абстрактні композиції. Дізнайтеся більше про цей жанр у статті “5 порад з абстрактної фотографії для новачків”.

Фото ромашки розмиті

Фото ліс розмитий

Фото дорожний рух вночі розмите

 

3. Широка діафрагма + повільна витримка

Саме так ви можете показати вогні великого міста або красу моря у своїх фотографіях. Подібні світлини часто залишають ностальгійний післясмак, адже асоціюються з дитинством або літніми подорожами.

Фото вода боке

Фото Нью-Йорк розмитий

Фото ліс восени

 

4. Ручне фокусування на другорядних об’єктах

Цей візуальний ефект широко поширений у фотожурналістиці та науковій фотографії завдяки використанню макрооб’єктива або, навпаки, телеоб’єктива. Хоча розмитість фону в документальній фотографії обумовлена особливостями обладнання, подібні кадри цінні тим, що спрямовують увагу глядача в потрібну точку.

Фото польові квіти

Фото гральний автомат

Фото мотокрос

 

5. Розмиття під час постобробки та інші спеціальні ефекти

Звичайно, існують також альтернативні методи для досягнення ефекту розмиття зображень. Наприклад, фільтр радіального розмиття був чи не першою опцією в Instagram. Якщо ви знімаєте на плівку, можете змінити картинку під час обробки.

Фото дівчина з колосками пшениці

Фото сходи розмиті

Фото чоловік у парку чорно-біле

Подивитися колекцію

Резюме

Розмиття – це не лише самодостатній художній підхід, до якого звертаються багато фотографів світового рівня, але й перспективна техніка для створення фірмового контенту.

На розмитих частинах фотографії можна розміщувати маркетингові та соціальні меседжі. Такі зображення виділяються на фоні контенту в соцмережах і виглядають природніше. Крім того, вони викликають емоції (наприклад, ностальгію за відпочинком на морі) і дозволяють нам побачити красу по-новому.

Якщо ви ще не захопилися магією розмитих фотографій, спробуйте використати деякі з наших колекційних зображень у наступній кампанії. Ми впевнені, що результати перевершать ваші очікування!

Схожі статті

    Приєднуйтеся до нашої спільноти!

    Підпишіться на дайджест блогу Depositphotos, щоб не пропускати корисні поради й оновлення.

    Марія Ложко
    Марія Ложко

    Марія — маркетингова і PR-копірайтерка з понад 10-річним досвідом. Вона досліджує теми, пов'язані з трендами у креативній сфері, маркетингом, ефективністю бізнесу та продуктивністю. Марія також спеціалізується на питаннях штучного інтелекту та управління проєктами.